Dalia Čistovaitė

Dalia Čistovaitė

Dailininkė kuria aliejiniais, akriliniais dažais, pieštuku, akvarelės ir mišria technikomis, tapo ant šilko. Surengė 16 autorinių parodų, dalyvavo daugiau nei 26  bendrose parodose, simpoziumuose.


Lietuvos dailininkų sąjungos narė, Lietuvos meno kūrėjų asociacijos narė.


Po Indiją ir Himalajus keliavusi dailininkė savo kelionių įspūdžiais nevengia dalintis ir darbuose. Jos paveikslų temos įvairios: nuo gėlių žiedų, peizažų ir arbatos gėrimo ceremonijų iki religinių atradimų. Žvelgiant į juos užplūsta ramybė ir šiluma, kaip sako pati jų autorė, kiek save atsimena, norėjosi tapyti Šviesą.


Savo kūryba meninkė skatina pažvelgti į mus supantį pasaulį kitaip, jautriau, pamatyti jo šviesiąją pusę.


"Tapyba man yra būdas pasakyti pasauliui ir žmonėms, ko sklidina širdis. Norisi pakilti ir iš paukščio skrydžio pamatyti, pajausti žemę su visomis Dievo apraiškomis joje", - sako dailininkė.


Paveikslų yra įsigiję privatūs kolekcionieriai Lietuvoje, Japonijoje, Kanadoje, Švedijoje, Italijoje, Vokietijoje, Australijoje bei JAV.

Autorius(-ė) yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys
Autorius(-ė) turi Kultūros Ministerijos patvirtintą Meno Kūrėjo statusą

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 44 iš 44
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą