Daiva Šlajienė

Daiva Šlajienė

Jūsų dėmesiui pristatomas paveikslų ciklas „Užkulisiai“. Tai naratyvai apie moteris savo gyvenimo teatro ar tikojo teatro veiksme.


Jis pateikiamas kaip nesibaigiantis pasakojimas ir yra kuriamas keletą metų. Dalis ciklo paveikslų nugulė privačiose kolekcijose. 


Tai trapus jausmų pasaulis. Pilnas jautrumo, dramų. Tarsi susidedantis iš prabangaus vyriško tabako kvapo, prigesintų moteriškų kvepalų aromato, sumišęs su besaikiai geriamos kavos ir scenos dulkių paslapties kvapu. Čia, netikroje rampų šviesoje, nenuilstančių manipuliacijų dėka į pasaulį išleidžiami virpantys moterų atodusiai, kai nepažįstamas pasaulis liečiamas beveik perregimais, sušalusiais pirštais, o bėgantis laikas skaičiuojamas krintančių obuolių dūžiais. Tai taip teatrališka. Belieka laukti audringų plojimų ir garsių kvietimų „bisui“...


Autorė Daiva Šlajienė gimė Kaune. Baigė Kauno Juozo Naujalio meno vidurinę mokyklą (tapybos specialybę), Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultetą. Įgijo architektės dizainerės specialybę. Dirba Kauno dailės gimnazijoje. Lietuvos dailininkų sąjungos, akvarelininkų sekcijos narė. Surengusi ne vieną personalinę akvarelės darbų parodą. Dalyvauja akvarelininkų organizuojamuose pleneruose, tarptautinėse ir respublikinėse grupinėse parodose.

Autorius(-ė) yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys
Autorius(-ė) turi Kultūros Ministerijos patvirtintą Meno Kūrėjo statusą

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 5 iš 5
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą