Daiva Rožukienė

Daiva Rožukienė

Mes žiūrime į tą patį pasaulį, bet kaip skirtingai visi jį suvokiame. Kūryba man – tai būdas pasakyti kitiems kaip matau ir suvokiu jį aš. Sunku pasakyti, kodėl pasirenku tokią išraiškos formą, spalvą ar nuotaiką; Paprasčiausiai šiuo momentu jaučiu ir matau taip, o net ir pats mažiausias būties elementas viską pakeičia per vieną akimirką.


Kartais paveikslas gimsta lydimas nuotaikos, jausmo ar emocijos, o kartais, balta drobė stovi ant molberto neliesta kelias dienas. Praeidama pro šalį sustoju ir mėgaujuosi jos tobulumu, šią akimirką joje yra visa. Ir tik momentas, kai vidinės būsenos dėka, paprasčiausiai pamatau paveikslą, kurį suformuoju šviesos ir spalvos žaismu. 

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 28 iš 28
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą