Lapai Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Lapai”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 40x50 cm

681,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 171,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Esu  Iveta Utakytė (Jurkšienė), Dailės akademijos studentė.  Manau, kad paveikslas turi turėti dailininko atspindį savyje. Tapau tai kas aš esu, tai ką jaučiu ir tai ką matau.  Kaip sakoma ,, svarbiausia - mene nemeluoti, nes žiūrovas, iš karto supras". Motyvas mane paliečia, nuo pamatyto vaizdo darosi įdomu. Sukelia man jau išgyventą istoriją, išjaustą jausmą, ar buvusį laiką, ar tik būsimą , tai norisi vaizduoti, kaip simbolį, už kurio lieka man žinoma praeitis, jausmas ar išgyvenimas. Tapyboje atsispindi ekspresyvus potėpis, ryškus charakteris, kai kur užkelta spalva, leidžianti suskambėti tam tikrom detalėm, kurios apjungia visą darbą į visumą kad dar labiau sustiprinti esamą nuotaiką ir ryšį. Visa tai mano tapyba, per ją galiu papasakoti istoriją, bet tą istoriją, žiūrovas turi įminti, tapydama sakau, bet nepasakau iki galo, palieku intrigą, o gal užuominą. Kiekvienas paveikslas tikras, turintis savo praeitį, kurią reikia perskaityti. Būtent darbe man svarbiausia pasakoti apie save, tai ką matau ir jaučiu su stebėtoju kurti ryšį, ir stebėti kas vyks toliau. Kurti nesibaigiantį siužetą ir istoriją, kuri turi būti pamatyta.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis50
Paveikslo plotis40
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą