Rugiagėlės Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Rugiagėlės”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 30x60 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Kūryba – mano gyvenimo variklis, kuris skatina nuolat tobulėti, siekti aukštesnių tikslų ir visuomet atrasti ką nors naujo. Tai tarsi nenutrūkstantis procesas. Kiek galiu save atminti, visą savo gyvenimą, nuo pat mažumės, piešiu. Per savo kūrybinį gyvenimą esu išbandžiusi įvairias meno rūšis: tapybą, keramiką, kalvystę, juvelyriką, skrynių restauravimą, audimą ir daugybę kitų amatų bei menų.

Baigiau Telšių taikomosios dailės technikumą. Įkvėpimą savo kūrybai randu gamtoje, kuri kupina įvairovės, kaitos, spalvų ir gyvumo. Visą tai, ką jaučiu, ką matau, svajoju ar įsivaizduoju perteikiu savo kūryboje.

Mano kūryba įvairiapusė – nuo šiltų, spalvingų ir realistiškų tapybos darbų iki dinamiškų grafikos abstrakcijų.

Esu surengusi virš 20 parodų įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Mano sukurti paveikslai ir kiti dirbiniai puošia daugybę namų ne tik Lietuvoje, bet ir įvairiose užsienio šalyse.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis60
Paveikslo plotis30
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą