Atostogos prie jūros Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Atostogos prie jūros”

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 50x70 cm

Parduotas

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI


Menininko Andriaus Miežio pasaulėjautai būdingas bruožas tai realybės tapybinės parafrazės, perteiktos per siurrealistinę prizmę, mąstymas kasdienybės simboliais, vaizdą traktuojant kaip groteskišką, kartais "popartui" būdingą refleksiją. Metaforų kalba pasitelkiama norint atspindėti jį supančią aplinką, reflektuojant ją per autoriui priimtinas vizualines išraiškos priemones. Šiam autoriui nesvetimas mąstymas, einantis per pasąmonę į realybę. Ryšys tarp kažko labai tolimo ir kažko esančio visai čia pat, šalia.
Andrius Miežis su savo tapybos kūriniais atstovavo Kretingą ne tik Lietuvos ekspozicinėse erdvėse, bet ir daugelio pasaulio šalių parodų salėse ir galerijose. Jo kūrybinėje sąskaitoje tikrai gausu dalyvavimo įvairiose respublikinėse bei tarptautinėse parodose, tapybos pleneruose, meno mugėse.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis70
Paveikslo plotis 50
Detalesnė technikaAkrilas - drobė
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą