Katedra Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Katedra”

Technika: aliejus, drobė, 2015
Dydis: 70x55 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Esu jaunosios kartos tapytoja. Užaugusi dailininkų šeimoje natūraliai ir pati pasirinkau šį kelią. Pamenu, kaip jau ankstyvoje vaikystėje tėtis vesdavosi kartu į savo studiją, kur mokino mane tapyti. Tvirtai pasirinkusi šią profesiją, nusprendžiau mokintis profesionaliai ir pradėjau lankyti piešimo kursus pas prof. P.Griušį, o vėliau įstojau į Vilniaus dailės akademiją, kur įgijau tapybos magistro laipsnį.

Kūryboje stengiuosi nuolat judėti į priekį - ieškoti naujų temų, kelti sau iššūkius tiek plastine tiek idėjine prasme. Dažniausiai pasirenku kurti darbų serijas: pirma suformuluoju idėją, vėliau renku medžiagą, darau eskizus, kuriuose išbandau skirtingus kompozicinius, bei spalvinius variantus, o galiausiai didžiąją laiko dalį užima pats tapybos procesas.

Kiekvienas darbas tai tylus eilėraštis kalbantis vaizdu.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis55
Paveikslo plotis70
Detalesnė technikaaliejus, drobė, 2015
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą