Patvinęs miestas Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Patvinęs miestas”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 25x25 cm

Parduotas

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI


Leonardas Černiauskas - išskirtinį tapybos stilių turintis dailininkas.

Aliejiniais dažais kvepiančioje jo kūrybinėje dirbtuvėje dėmesį patraukia ant sienos surašytos sentencijos, tarp jų ir tokia: „Dirbk taip, tarsi tau nerūpėtų pinigai“. Iš tiesų, dailininkas nesistengia pataikauti pirkėjų skoniui, o tapo taip, kaip jam sako širdis - čia ir slypi paveikslų įdomumas, išskirtinumas.

Dailininkas yra surengęs apie 40 personalinių tapybos darbų parodų.

Leonardo Černiausko tapybos darbai puikuojasi privačiose kolekcijose Lietuvoje, Europoje, JAV. Žemaitijos nacionaliniame parke, buvusiame grafo Suazelio vandens malūne, įkūrė — savo "Meno galeriją…- kūrybines dirbtuves", kur šiuo metu gyvena ir dirba.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis25
Paveikslo plotis25
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisMaži - iki 40 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą