Troleibusas Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Troleibusas”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 55,2x70,4 cm
GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Esu Raimonda Kielaitė, draugai vadina mane Mone. Gimiau 1992 04 19, ir augau Ukmergės rajone. Mokyklą lankiau Ukmergės mieste, taip pat ir Ukmergės meno mokyklą. Baigusi mokyklą išvykau mokytis į Kauno taikomosios dailės mokyklą, vėliau įstojau į Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultetą, pasirinkau tapybos studijas, šiais metais baigiau bakalaurą, verdu noru toliau kurti.

Nuo pat mažumės esu labiau tapytoja nei dailininkė, mėgstu ekspresiją, spontaniškumą, greita minties fiksavimą , spalvą. Mano motyvai, tai mano tiek reali tiek virtuali aplinka. Tai gyvenimo būdo estetika, nuotaika, būsena. Tikiu, kad mano darbai atspindi mano norus, mano nuotaiką, kurie galbūt yra kažkam artimi, todėl ir noriu pasidalinti šia tapybą su jumis.  

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis70,4
Paveikslo plotis55,2
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą