Kelionė Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Kelionė”

Technika: Vaškinė
Dydis: 20x15 cm

Parduotas

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI


Lietuvos teatro aktorius ir dailininkas. Gimė 1962 m. Molėtų rajone. Vilniaus konservatorijoje baigė aktorinį meistriškumą. Šiuo metu dirba – Meno forte (Eimunto Nekrošiaus teatro studijoje). Piešti pradėjo prieš 30 metų, surengė per dešimt parodų. Naudoja originalią, paties atrastą, vaškinę techniką. Kiekvienas paveikslas ir jo detalė – tai naujas, netikėtas pažinimo džiaugsmas. Apie Povilo Budrio paveikslus tikriausiai galima pasakyti taip: tapyba, nors niekada nenaudoja teptuko. Spalvotas vaškines kreideles, dažą, sausą pigmentą įtrina į popierių pirštų galiukais, o kai vyksta atvirkštinis procesas – reikia pašalinti nuo daugiasluoksnio fono tai, kas nereikalinga, - naudoja plonytį plieno peiliuką. Tos dvi profesijos – aktorystė ir dailė – egzistuoja greta jau 30 metų. Paveikslai drauge su juo keliauja į gastroles po Lietuvą, kartais į užsienį. Pats menininkas, paklaustas apie dailės ir aktorystės sąsajas, atsako: „Tai beveik tas pats. Ir ten, ir čia – dvasinio gyvenimo ieškojimas. Visą laiką ieškai harmonijos su aplinka, su savimi, bandai sustyguoti save tarsi instrumentą."

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis15
Paveikslo plotis20
Detalesnė technikaVaškinė
DydisMaži - iki 40 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą