Naujas FRAGMENTS Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„FRAGMENTS”

Technika: Grafitas - popierius
Dydis: 100x70 cm

950,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 238,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Amílcar Rivera M. (Meksikas, 1975 m.) - baigė vizualiojo meno studijas Veracruz universitete. Literatūros studijos (SOGEM, kinematografijos script studijos EICTV - Kuba), fotografija (Escuela Activa de fotografía) ir gyvenimas įvairiose šalyse padėjo jam įgyti platų vizualinio menininko akiratį. Jo užfiksuoti personažai ir scenos - tai aplinkos stebėjimo ir eksperimentavimo su medžiaga rezultatas. Jo darbai buvo eksponuojami įvairiose šalyse, pavyzdžiui, Slovakijoje, Lenkijoje, Vengrijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Vokietijoje, Ispanijoje, Lietuvoje ir Meksikoje. Jo darbų yra Čiangmajaus meno muziejaus (Tailandas) kolekcijoje, taip pat įvairiose privačiose kolekcijose. 

2019 m. jis įkūrė Munive Arte Contemporáneo galeriją Taksaloje (Meksika), kurioje rengiamos įvairios su šiuolaikiniu menu susijusios parodos, pokalbiai ir meninės rezidencijos.

Šiuo metu gyvena ir kuria Vilniuje, Lietuvoje.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis70
Paveikslo plotis100
Detalesnė technikaGrafitas - popierius
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą