Laikas po laiko Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Laikas po laiko”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 80x120 cm

2 175,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 544,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Kristina Asinus (Asinavičiūtė) yra talentinga jaunosios kartos tapytoja. Menininkės tapyba pasižymi savo atviromis gaivališkomis spalvomis, stipraus piešinio ir spalvinių dėmių unikalia derme. Darbams būdingas savitas humoro jausmas persipinantis su perkeltine filosofine gelme. Labiausiai dominuojančios kūrybinės temos: gamta, gyvūnai ir augalai, buitis/būtis, "minties sparta", sinkretizmas.

Kristina Asinus 2018 metais įgijo grafikos bakalaurą Vilniaus Dailės Akademijoje. Autorė yra surengus personalinių parodų, kurios sulaukė daug puikių atsiliepimų ir visuomenės bei žiniasklaidos susidomėjimo. Asinavičiūtė dalyvauja tapybos pleneruose, yra diplomuota konkursų ir grupinių parodų dalyvė. Nuo 2020 metų - dailininkų sąjungos narė. Nemažai Kristinos Asinus darbų priklauso privačioms kolekcijoms Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Vokietijoje bei kitur.

Mane visada apkerėdavo gamta. Pamenu, mano gyvenime buvo laikas, kai daugiau jo praleisdavau vaikščiodama miškuose, o ne miesto grindiniu ir tikrai pripažįstu, kad man to laiko šiandien be galo trūksta. Aš užaugau gamtos apsuptyje ir beveik kiekvieną dieną žygiuodavau viena tyrinėdama jos grožį. Kai kurie žmonės atpažįsta šį jausmą savo širdyje, kai jautiesi toks laisvas ir laimingas, toks džiaugsmingas ir išgyvenantis tą brangų dabarties momentą. Kai upelio garsas pranoksta viską, ką gražiausio esi girdėjęs, o paprastas medis - mylimiausia būtybė, kokią tik esi sutikęs. Prisimenu tas vasaros dienas, gulint laukuose ant žolės ir žiūrint kiauras valandas į dangų. Lėtai pakeliu rankas į ispanišką Celeste foną su didingais baltais debesimis ir tuo pačiu pasijuntu dalimi kažko didesnio, toje nesuvokiamai plačioje erdvėje aukščiau. Erdvėje, gimusioje iš poezijos ir egzistencinio ilgesio.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis120
Paveikslo plotis80
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą