Adisa Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Adisa”

Technika: Grafika
Dydis: 75x105 cm

450,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 113,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Menas Deimenai Pranytei yra gyvenimo dalis nuo tada, kai pati dar buvo vaikas. Pagrindinis  jos įkvėpimas yra Etiopijos, Naujosios Gvinėjos, Samburu, Masu vaikai ir jų emocijos. Šių laikų problema – rasizmas, kad ir kaip būtų nepatogu apie tai kalbėti, negalime to ignoruoti.  Laikas šviesti save, mokytis, kalbėtis ir palaikyti vienas kitą. Menas kol kas nepakeitė pasaulio, tačiau tai tikrai gali pakeisti požiūrį.

Jei pakeisite požiūrį į žmones, pasikeis žmonės. Ir jei tas pokytis yra pakankamai galingas, jis įgis impulsą paveikti visą žmoniją. Įkvėpkite žmoniją užmegzti gilesnį ryšį su savo ir savo kultūriniu identitetu bei padėkite išsaugoti pasaulio kultūrinį ir gamtos paveldą ateities kartoms. Mūsų pasaulis greitai keičiasi. Mūsų nuolat augantis gyventojų skaičius ir poreikis kurti didesnę ekonomiką lėmė ir teigiamus, ir neigiamus pokyčius, tokius kaip patobulintos technologijos ir infrastruktūra, globalizacija, vartotojiškumas ir globalinis atšilimas. Dėl technologinės pažangos atrodo, kad įsibėgėjame į ateitį greičiau nei bet kada anksčiau, tačiau kiekvieną dieną tampa aiškiau, kad kenkiame savo planetai. Norėdami tai išspręsti, turime įkvėpti visus žmones užmegzti gilesnį ryšį su jų kultūriniu identitetu ir pagarbą vienas kitam. Geresnis kultūrų dialogas tada vaidintų esminį vaidmenį siekiant taikos ir tvaraus vystymosi. Pažvelkite į šiuos žmones, pažiūrėkite į jų grožį, pažiūrėkite į jų galią. Tai padare galime apmąstyti, kas tuo pačiu metu tapome mes. Kultūringa ir sveika planeta su pagarba vienas kitam.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis105
Paveikslo plotis75
Detalesnė technikaGrafika
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą