Dviese Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Dviese”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 80x80 cm

Parduotas

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS


Dailininkė Inga Dambrauskienė gyvena Vilniuje, yra diplomuota LEU pedagogė (chemijos-taikomųjų darbų specialybė) , kuri po studijų dirbo vidurinėse mokyklose, 5-12 klasių dailės mokytoja. Tuo metu mokėsi dailės paslapčių studijoje „Paletė“, kuriai vadovavo tapytojas Rimas Bičiūnas. Maestro įskiepijo meilę tautodailei, išmokė įsiklausyti, kaip „skamba“ spalvos. Tada Inga suprato, kad turi siekti profesionalių žinių ir įgūdžių dailės dėstyme, todėl 1991 m. įstojo į Vilniaus Dailės Akademiją, ten įgijo dailininko-pedagogo specialybę.

Diplominį darbą (vadovas tapytojas prof. Giedrius Kazimierėnas) pasirinko iš tapybos, kuri vienintelė buvo be galo artima ir mylima. Po studijų VDA, dailininkė dirba grafinio dizaino srityje, kuria autorinius atvirukus, įmonių logotipus, maketuoja knygas ir albumus. Gilinasi į savęs pažinimą, psichologiją , yra sertifikuota „Eneagramos“ (unikalaus savęs ir kitų pažinimo metodo) meistrė, mokosi dailės terapijos metodų. 2009 m. surengė personalinę savo 22 tapybos darbų parodą.

Tapybos darbus yra įsigiję ne tik Lietuvos meno mylėtojai, bet ir svečiai iš Kanados, Lenkijos, Italijos.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis80
Paveikslo plotis80
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą