Vyšnia Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Vyšnia”

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 120x100 cm

Parduotas

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI


Esu Jurgita Špakovskytė, profesionali baldų ir paveikslų restauratorė, kurianti interjerus ir tapanti paveikslus ne tik ant drobės, bet ir ant sienų. Gimiau ir augau antikvariato kolekcininko šeimoje. Gražūs, senoviniai ir vertingi daiktai mane supo nuo mažų dienų, formavo skonį, kurė estetikos supratimą. Ir visa tai sustiprino norą domėtis dailės, tapybos ir interjero dizaino subtilybėmis. Todėl nusprendžiau studijuoti baldų restauravimą, vėliau dailės pedagogikos ir interjero dizainą. Ilgametė patirtis baldų ir tapybos restauravime ir interjero dizaino srityje suformavo tam tikrą skonį ir stilių, kuris atsispindi tapyboje. Esu klasikos megėja. Tapau akrilu ir aliejiniais dažais, bet patinka išbandyti įvairias technikas, kaip tapyba ant aukso folijos. Savo kūriniuose naudoju klasikos elementus. Bet daugiausiai tai moteriškumo ir švelnumo atspindys.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis100
Paveikslo plotis120
Detalesnė technikaAkrilas - drobė
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą