Nika Lo

Pristato
Raganų kraujas Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Raganų kraujas”

Technika: akvarelė, tušas, auksinė folija, popierius
Dydis: 50x68 cm
Įrėmintas

800,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 200,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS
ĮRĖMINTAS!

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Veronika Kopelianski - jauna šiuolaikinio meno atstovė, visai neseniai įžengusi į Lietuvos meno rinką po "Nika Lo Art" slapyvardžiu ir aktyviai dalyvauja Lietuvos, Italijos ir Ispanijos galerijose.
"Nika Lo Art" kūriniuose atsispindi šiuolaikinės moters portretas: jos istorija, likimas, santykiai bei vienas aspektas, kuris nenuginčijamai vienija visas moteris - tikrumas.
Kūrinių autorė "apnuogina" šiuolaikinę moterį, iliustruodama jos istoriją ir išgyvenimus per nuogo kūno ir veido bruožų prizmę, nuginkluodama ją prieš žiūrovą ir perteikdama tikrą moters esybę be melo.
Portretuose dominuoja išraiškingi, kartais aštrūs, grubūs, netobuli ir nestandartiniai moterų bruožai, kurie perteikia kiekvienos moters individualią istoriją.

Įrėmintas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis68
Paveikslo plotis50
Detalesnė technikaakvarelė, tušas, auksinė folija, popierius
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą