Pievų fėja Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Pievų fėja”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 90x70 cm
Įrėmintas 

Parduotas

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI


Kiek save pamenu, piešiu nuo pat vaikystės. Meilė menui su manimi keliauja visą gyvenimą.
Esu nuolatinėse paieškose naujų potyrių , pojūčių ir istorijų mene. Šiuo metu mano nuotaikos keliauja ypatinga, neišsemiama kryptimi ir pasireiškia per romantišką moters paveikslą, kaip nuostabiausio gamtos kūrinio esybę, jos dvasinės išraiškos ir charakterio perteikimą gėlese, pievose, muzikoje.
Kiekvienas kūrinys - tai dalelė manęs, kurią įdedu tapydama. Pasinerdama į kūrybinį procesą, visiškai atsipalaiduoju, viską aplinkui užmirštu, atiduodu visą save menui. Tai nepakartojamas jausmas, kai ant drobės išsiliejusios nuotaikos tampa meno kūriniu...Meno Mūzos įkvėpta, atradau savo originalią tapybos techniką, kuri leidžia dar išraiškingiau perteikti kūrinio charakterį, ekspresiją.
Paveikslus tapau aliejiniais dažais ant drobės, naudojant tradicinius teptukus ir mastichiną.

Įrėmintas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis70
Paveikslo plotis90
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą