Mergina, laikanti pasaulį Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Mergina, laikanti pasaulį”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 100x120 cm

1 095,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 274,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Kūryba mano gyvenime atsirado kaip išgrynintas prisilietimas prie savęs arba vidinės savo esmės. Tai įvyko maždaug prieš septyniolika metų  ir buvo toks stiprus įvykis, jog dėl jo pakeičiau savo ankstesnį gyvenimą ir netgi ankstesnę profesiją (kaip ir žymusis Matisse atsisakiau teisininkės karjeros). Žvelgdama į visus šiuos metus tapytus darbus, tiek į darbus, kuriuos tapau šiuo metu, žinau, kad jie visi buvo sukurti ar kuriami iš tos pačios vietos mano viduje, ir tą vietą galėčiau pavadinti šviesa (arba esme). Kurdama perteikiu tai, kas gimsta iš vidaus būnant savo šviesos būsenoje.  Realistiški ar abstraktūs, impresyvūs ar ekspresyvūs – visi, nors ir skirtingi stilistiškai, mano darbai yra apjungti šviesos arba esmės paieškos idėjos. Į mano šviesos sampratą įeina žmogaus vidinio pasaulio arba vidinės šventovės kūrimas, apimantis harmoniją, pozityvumą, gyvybę ir atvirumą.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis120
Paveikslo plotis100
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą