Kosminis šokis Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Kosminis šokis”

Technika: mišri: akrilas, pieštukai, 2018
Dydis: 50x100 cm

825,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 207,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Gimiau Klaipėdoje, Lietuvoje 1987 m. Galimybė gyventi šalia miško ir jūros atvėrė meilę gamtai su įvairiomis jos formomis. Mokiausi menų E. Balsio menų gimnazijoje, vėliau studijavau architektūrą Vilniaus dailės akademijoje. Man ypatingai patiko psichologija, stebėti kaip transformuojasi mintys, kaip jos gali virsti gyva muzika, vaizdu ar poezija.

Šios idėjos nuvedė prie meno terapijos, nepamirštant ir kitų terapijos sričių. Tai, kas gydo, tas atveda prie didesnės prasmės ir grožio. Man svarbu pažadinti sąmonę.

Mano meno darbai yra labai įvairūs, cikliški, kaip ir pati gamta. Vieni paveikslai trykšta gyvybine energija, juose ryškios spalvinės gamos, kiti daugiau meditatyvūs, giedri, įkūnijantys kantrybę ir vienatvės solidumą.

Džiaugiuosi, kai tenka piešti ar tapyti žmones. Dažnai matau juose tyrą šaltinį, tęsiantį savo misiją, unikalumą. Iš asmeninės perspektyvos, dailė, lyginant su kitomis meno rūšimis, yra labai tyli ir nuolanki. Tai medija vizijoms, įvairiems matymo kampams, jausmui ir mintims subrandinti ir perteikti. Svarbu sustoti ir patirti tylą, suvokti dėkingumo prasmę. Taip pat smagu, kai galiu pabendrauti su savo klientais, ar kelionė nuo paveikslo pradžios iki pabaigos būtų bendra patirtis, nuoširdus palinkėjimas, ar tiesiog trumpas pasisveikinimas.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis100
Paveikslo plotis50
Detalesnė technikamišri: akrilas, pieštukai, 2018
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą