LinaVai

Pristato
Ups Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Ups”

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 70x90 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Atsistoju prie drobės, kai jau žinau ką noriu „pasakyti“. Prieš tai ilgai sėdžiu raudoname fotelyje  ir geriu kavą, žiūrėdama į baltą stačiakampį. Iki tol ilgai nešioju galvoje būsimo paveikslo viziją, arba ieškau įkvepiančių akimirkų virtualioje bei realioje erdvėje.. O kartais atvirkščiai-  jau tapydama paveikslą, žinau „apie ką“ bus sekantis. Taip ar kitaip, pradedu tapyti tada, kai turiu mintyse ar eskize paveikslo vaizdą. Ir visai nesvarbu, kad gal  penkis kartus pasikeis ne tik paveikslo kompozicija, spalvos, bet ir pati idėja, svarbiausia- pradėti. 

Dažniausiai pats procesas būna iš anksto nenuspėjamas. Kaip štai- mažas žmogelis, laikantis už virvutės geltoną balioną- savo svajonę, virsta moters užuomina,  laikančia už virvutės savo svajonę-  mėnulį... Tai kiek iki tos svajonės? „Žiūrint iš kur žiūrint“. 

Žiūrėjau į savo svajonę, kuri buvo taip toli kaip mėnulis, o  kai pažiūrėjau iš kitos pusės, pamačiau, kad ant jos stoviu. Dabar – tapau, tapau su noru, kad paveikslas neštų emociją, būtų gyvas ir reikalingas.

Kas buvo prieš tai? Gimiau ir „augu“ Vilniuje. 2005 m. baigiau magistrantūros  studijas  VDA , įgijau dizaino specialybę. Baldai, interjeras, grafinis dizainas, ar kartoniniai žaislai- visada mano darbas buvo susijęs su kūryba ir komandiniu darbu. Likimas man dovanoja puikius žmones šalia, kurie palaiko, pataria, padrąsina, skatina augti. Tapyba mano gyvenime  įsibėgėja ne savaime, o taip pat dėl šalia esančių žmonių, tokių kaip Justina ir mūsų bendras projektas JustGallery. 

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis90
Paveikslo plotis70
Detalesnė technikaAkrilas - drobė
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą