Borisas Jokubauskis tapytas paveikslas Orvydų sodybos motyvas III, Tapyba aliejumi , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Orvydų sodybos motyvas III”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 50x60 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Gimė 1957 m. Klaipėdoje ir ten gyvena iki šiol.

Boriso Jokubauskio kūriniams artimas emocionalus, ekspresyvus tikrovės atspindėjimas, jos perfrazavimas ryškių, gaivių ir drastiškų spalvų deriniais. Boriso darbai gyvybingi, pulsuojantys gyvenimo tėkme. Jie energizuoja, įkvepia, pakylėja į aukštesnę sudvasintą plotmę, neša pozityvų užtaisą, spinduliuoja jėga, drąsa, bei pasitikėjimu. Ypač kalnų peizažuose mirgantys, atviri, drąsūs spalvingi potėpiai, grakštūs, išraiškingi kalnų siluetai suteikia stabilaus didingumo, kontrastingas šviesos, o šešėlio žaismas panardina į poetišką paslaptį, kviečia mintimis pasiritinėti vaiskiose ir gaiviose kalnų pievose, susilieti su galinga kūrinija, atitrūkti ir pakilti į dar neišgyventas ir nepatirtas aukštumas.

Tikrųjų vertybių ieškojimas dailininką Borisą Jokubauskį atveda į ikonografiją. Borisas sugeba lanksčiai persijungti nuo temperamentingos ekspresijos į kontempliatyvų, meditatyvinį dvasinį lygmenį, pereidamas į sakralaus dieviškojo prado esybę bei liudijimą, išgyvendamas dievišką tiesą ikonoje, kur mažasis ego – “ aš ‘‘ ištirpsta, ir susilieja su dieviškumu bei amžinybe.

Nuo 1988 m. Nidos menininkų asociacijos “TILTAS“ narys, nuo 2002 m. Žemaitijos dailininkų sąjungos narys. Rengia parodas Lietuvoje ir užsienyje.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis60
Paveikslo plotis50
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą