Kojūkai Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Kojūkai”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 90x95 cm

825,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 207,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Dar visai neseniai, 2017 metais, pabaigiau Vilniaus dailės akademiją ir gavau tapybos bakalauro laipsnį. 2018m. surengiau savo pirmąją personalinę parodą. Užaugau menininkų šeimoje - tėtis tapytojas, mama fortepijono mokytoja. Todėl nuo vaikystės mačiau kaip gimsta meno kūriniai. Jau būdama kelių metukų mėgau paišyti su pieštukais, tapyti su guašu. Kai naktį nesimiegodavo, mama mane palikdavo su pieštukų, guašų ir popierių krūva - taip prasidėjo mano kūryba. Baiginėjant vidurinę mokyklą, jau senai žinojau, kad būsiu menininke, todėl prieš stojant į akademiją, tris metus mokiausi Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokykloje, jau ten supratau, kad kai tapau labai atsipalaiduoju ir gyvenu tarsi savame pasaulyje, mėgstu spalvas, kai pirštai nusidažo visomis spalvomis. Tapydama aš pamirštu apie buitį, kasdienius rūpesčius, susikuriu savo pasaulį ir esu labai laiminga.

Tapybos darbų ciklas “Šventė”

Šventę vaizduoju kaip asmeninės patirties pėdsakus ir egzistencinius individo išgyvenimus. Tapybos darbų ciklą vienija dekoratyvi, „plakatiška“, ryškaus kolorito kontrastais pagrįsta plastika, gimininga popartui, kai kuriais atvejais – ekspresionistinei, siurrealistinei tapybai, primenanti animacijos kadrus ar komikso piešinėlius. Tai įvairialypių šventės temai atstovaujančių vaizdinių grupė – cirko palapinių, akrobatinių triukų motyvai, stilizuoti vaizdai.

Tapau su aliejiniais dažais. Darbuose naudoju ir anglimi užbrėžtus objektų kontūrus, norėdama išreikšti nerimastingus, dramatiškus šventės aspektus. Naudoju ne tik įprastą drobę, bet tapau ir ant medvilninių paklodžių, pati jas sukerpu, aptraukiu porėmius, tarsi atliepdama autobiografinei cirko gyvenimo tematikai, simboliškai atkartodama klajojančių artistų kasdienybę. Audinių raštų, faktūrų užtapymas, arba jų panaudojimas (kaip fono, linijos ar ornamento), išplečia mano tapybos darbų ribas, nes šiuo atveju remiuosi „gatavo“, rasto daikto panaudojimu.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis95
Paveikslo plotis90
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą