Dalia Motiejūnienė tapytas paveikslas Sekmadienio rytas, Tapyba aliejumi , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Sekmadienio rytas”

Technika: aliejus, drobė, 2017
Dydis: 90x80 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Dailininkė gimė 1975 m. Klaipėdoje, gyvena Vilniuje. 

Tapyba susidomėjo būdama 30 metų. Pradžioje mokėsi pas žymų dailininką Antaną Beinaravičių privačiai, po to mokinosi Vilniaus J. Vienožinskio dailės mokykloje. Nuo 2011 m. dalyvauja dailininkių grupės "Mėlyna – geltona" veikloje, priklauso Lietuvos tautodailininkų sąjungos Vilniaus bendrijos skyriui. Dažnai dalyvauja įvairiose grupinėse parodose - 2015 m. dalyvavo keturių dailininkių parodoje „Pasimatymas“, "Juozas Art" galerijoje, parodoje M. Bičiūnienės vardo premijai laimėti Lietuvos nacionaliniame muziejuje (parodoje eksponuotą darbą įsigijo muziejus), liaudies meno parodoje „Aukso vainikas – 2015“ (Vilniaus regiono), tarptautinio plenero „Trys atspindžio pusės“ parodoje Trakų vokės dvare, galerijos „Arka“ parodoje „Artchyvas“ ir kt. Asmeninė paroda surengta 2015 m.

„Šis amžius yra informacijos amžius, kai visi kažkur skuba, lekia... Ir nepamato kokia graži yra mėnesiena, arba koks gali būti lygus ežero vanduo, arba kaip ruduo lyg tikras dailininkas nuspalvino medžius. 
Visa tai įkvepia mane, norisi tą grožį ir nuotaiką užfiksuoti drobėje, kad galėtum kiekvienąkart klaidžiodamas akimis po paveikslą pajusti gamtos tobulumą“.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis80
Paveikslo plotis90
Detalesnė technikaaliejus, drobė, 2017
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą