Rasa Bartaševičiūtė tapytas paveikslas Street Fragment, Tapyba aliejumi , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Street Fragment”

Technika: Mišri technika - drobė
Dydis: 24x30 cm
Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams"

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Vilniaus dailės akademijoje 2005 metais baigiau tapybos studijas. Intensyviai dalyvauju meninėje veikloje, laimėjau Lietuvoje rengtą meno konkursą ir važiavau pristatyti savo tapybos darbų Italijos bienalėje. Dalyvauju grupinėse parodose, taip pat rengiu savo personalines tapybos parodas. Mano darbai keliauja po visą pasaulį.

Savo kūrybos istorijoje išskiriu du laikotarpius: ankstyvąjį ir dabartinį "Apie žmones". Ankstyvasis etapas, tai mano praeitas tapybos laikotarpis, atspindys to, kas man svarbu: tai spalvų santykiai, potėpiai, refleksijos būdų paieška virtusi ekspresyviu minimalizmu. Spalvomis bei potėpiais tyrinėjau nebūtį, stengiausi atskleisti, kad mūsų kasdienybė neatrasta iki begalybės.

Dabartinis mano kūrybos etapas "Apie mane supančius žmones". Tapydama pasakoju apie jų patirtis, emocijas ir kaip aš juos matau ar pati jaučiu save tarp jų.

Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams"

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis30
Paveikslo plotis24
Detalesnė technikaMišri technika - drobė
DydisMaži - iki 40 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą