Skaidra Savickas tapytas paveikslas Sekmadienis, Tapyba aliejumi , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Sekmadienis”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 46x49 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Spalvos skaidrumas ir potėpio plonumas – du pagrindiniai techniniai įgūdžiai, kuriuos autorius išsaugojo ir tobulino po meninio stiklo studijų Dailės akademijoje.

S. Savicko tapyboje žiūrovo žvilgsnis turi galimybę landžioti tarp skaidrių sluoksnių arba vienu judesiu perverti regimus spalvų klodus. Vienas pagrindinių erdvių veikėjų yra ore judančios, tvyrančios dėmės, retkarčiais virstančios žmonių siluetų užuominomis. Tuomet nesunku pasiduoti literatūriškumui, spėliojant kas iš tikrųjų yra S. Savicko paveikslai. Sapno nuotrupos? Sielos buveinių užkaboriai? Linijos yra lyg bandymas užrašyti mintyse skambančią melodiją, jos primena „sutrupintus“, fragmentuotus piešinius iš natūros.

Paveikslų erdvėse galima atpažinti muzikinius simbolius (boso raktą, ketvirtinės pauzės vėliavėlę), architektūrines detales, eskiziškai pradėtus ir nebaigtus žmonių, žvėrių siluetus.

Kolorito aspektu S.Savicko tapybai būdingas intensyvus ir kantrus darbas paletėje, išgaunant kuo tikresnę spalvą, ją ploninat, skaidrinant – taip suteikiama galimybė gėrėtis spalvos natūralumu. Žemiškos ochros, rusvos, gelsvos, netgi ryškios raudonos ir mėlynos, praradusios savo pramonines formas, paveiksluose pasirodo savo tikroviškais pavidalais.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis49
Paveikslo plotis46
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą