Eglė Varna

Pristato
Eglė Varna tapytas paveikslas Moteris raudonais drabužiai, Tapyba aliejumi , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Moteris raudonais drabužiai”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 70x115 cm

431,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 108,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Tapymo menas - tai mąstymo menas. Toks galėtų būti šios dailininkės credo. Jos kūrybos tikslas - apmąstyti ir paveiksluose įgyvendinti išorinio pasaulio supratimą bei pateikti žiūrovui jo vaizdą per humoro prizmę. Dailininkės tapybą apibūdina stilius, kuriam būdingas grįžimas prie to, kas buvo diskredituota, t.y. prie figūrinės tapybos, alegoriškumo, subjektyvumo, atvirų jausmų, psichologiškumo, simboliškumo ir siužetiškumo. Temos, dažnai susijusios su fizinės ir dvasinės žmogaus būties apmąstymu, atskleidžiamos per metaforą ir ironiją. Kūriniai - maži ir didesnio formato, - visi jie emociškai įkrauti, išsiskiria išraiškinga forma. Spalva - tapybos pagrindas. Spalvų išdėstymas paveiksle iššaukia ypatingas emocijas, tai, ką būtų galima pavadinti paveikslo muzika. Dailininkė spalvų harmonijai išgauti kartais naudoja senųjų meistrų tapybos technikas, tokias kaip daugiasluoksnė tapyba ir lesiruotės. Spalvinga, jausminga ir metaforiška, ši kūryba perteikia tikrą mėgavimąsi iš naujo atrastomis apčiuopiamomis ir ekspresyviomis tapybos priemonėmis.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis115
Paveikslo plotis70
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą