Jonas Kozulas tapytas paveikslas Ambersail žygyje per Atlantą, Tapyba aliejumi , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Ambersail žygyje per Atlantą”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 80x60 cm
Įrėmintas.

1 057,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 265,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Jonas Kozulas (1949 m. - 2017 m.)- peizažistas, Lietuvoje tęsiantis reto marinistinio žanro tradiciją. Ištobulinęs savitą tapybos techniką ir stilių, savo kūriniuose menininkas įamžina Lietuvos bei kitų pasaulio kraštų didingą jūros stichiją, o taip pat vietinius kraštovaizdžius su Lietuviškos gamtos motyvais. Realizmu alsuojančius darbus menininkas kuria semdamasis įkvėpimo iš gamtos bei pasitelkdamas kompozicinius gebėjimus, išlavintus dirbant fotografu - portretistu, todėl piešia ne tik iš natūros, bet ir perleisdamas vaizdinius per savo jausmų ir vaizduotės prizmę, taip suteikdamas peizažams šilumos ir jaukumo. Nuo 1976 m. dailininkas aktyviai dalyvavęs parodose, yra surengęs keletą asmeninių parodų. 2006 m. dailininkui suteiktas Meno kūrėjo statusas. Menininko darbai yra pasklidę po įvairias pasaulio šalis.

Įrėmintas.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis60
Paveikslo plotis80
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą