Lina Šniraitė tapytas paveikslas Tarp dviejų, Tapyba aliejumi , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Tarp dviejų”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 50x40 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Kiek gebu prisiminti, mane visada traukė meno pasaulis, žinojau, jog noriu būti jo dalis. Taigi siekdama šio tikslo 2004 metais įstojau į Vilniaus dailės akademiją, Kauno dailės fakultetą, tapybos specialybę. 2008 metais apsigyniau tapybos bakalauro laipsnį ir ilgai negalvojus nuspręndžiau tęsti mokslus tapybos magistrantūroje. 2010 m. apsigyniau tapybos magistro laipsnį. Šiuo metu užsiimu savo kūrybine veikla bei dalyvauju parodose.

Dažnai kurdama aš bandau atskleisti save, perteikti savo vidinius išgyvenimus, aplinkos ir kasdienės rutinos daromą poveikį. Man yra labai svarbi mane supanti aplinka, tai kaip ji mane veikia ir kaip šis poveikis persiduoda kitiems, todėl dažnai mano darbuose galima rasti urbanistinio peizažo ar interjero detalių. Nesistengiu piešti ar tapyti realistiškų formų, čia visuomet buvo svarbiau perteikti, tam tikrą situacijos, peizažo ar žmogaus buvimo pojūtį. Paprastumas ir elementarios pirminės formos, tokios kaip taškas, linija, tam tikros geometrinės figūros vyrauja mano darbuose. Manau jog geometrinė abstrakcija geriausiai sugeba perteikti pasirinkto urbanistinio peizažo ar namų aplinkos iliuziją.

Žmogaus figūrą kūriniuose aš gerokai suabstraktinu, nesilaikau anatominių proporcijų, kai kuriais atvejais norėdama labiau pabrėžti situacijos tragiškumą ar suteikti kūriniui dinamiškumo. Mano darbuose figūra tampa simboliu, kartais visiškai nebeatpažystamu vidinių išgyvenimų demonu, vienokios ar kitokios situacijos veikėju. Tuose darbuose, kur jos nevaizduoju, pats žmogaus buvimas yra numatomas ar jaučiamas.

Nebandau paveiksle beatodairiškai atskleisti vaizduojamos situacijos ar prisiminimo detalių, bet visuomet stengiuosi pateikti žiūrovui subtilias užuominas į piešiamą/tapomą objektą. Savo kūriniuose dažniausiai tik fiksuoju regėtus vaizdus, o ne ieškau jiems paaiškinimo ar bandau paveikti sąvają būtį. Mano vaidmuo čia yra ne manipuliuoti objektais, situacijomis, bet leisti jiems egzistuoti už mano sąmonės ribų.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis40
Paveikslo plotis50
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą