Artūras Tamašauskas tapytas paveikslas Mini Abstrakcija, Tapyba akrilu , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Mini Abstrakcija”

Technika: Akrilas - kartonas
Dydis: 33x27 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Laiko ratas nenumaldomai sukasi, tarsi gerai suteptas laikrodžio mechanizmas. To mechanizmo dalimi esame mes visi: dirbantys, kuriantys, mylintys, svajojantys ir atliekantys savo vaidmenis nesibaigiančio laiko spektaklyje, kurio režisieriais ir aktoriais esame patys…

Gimiau 1963 gruodžio 20 dieną Anykščiuose pedagogų šeimoje. Užaugau lydimas muzikos ir dailės. Tai, matyt, paskatino pasirinkti meno kryptį. 1989 metais baigiau Telšių taikomosios dailės technikumą, įgydamas meninio metalo apdirbimo specialybę. Keletą metų pagal specialybę dirbau Klaipėdos dailės kombinate, o jam iširus ėmiausi kitos veiklos. Jau daugiau kaip dešimtmetį dirbu interjero dekoravimo srityje. Klaipėda mane pririšo visapusiškai. Čia sukūriau šeimą ir dirbu ligi šiol.

Prieš keletą metų pasinėriau į naują man meno sritį. Ji užvaldė mane, vos pažinus ją. Tai labai keista, pilna mistikos ir neapibrėžtumo, netikėčiausių sprendimų ir atradimų meno rūšis, telpanti į vieną žodį Steampunk. Kūrybai naudoju pačias įvairiausias medžiagas: nuo apyvokos daiktų, senienų iki niekam nereikalingų šiukšlių. Man malonu, jog išmestam, skirtam būti sunaikintam daiktui, galiu padėti transformuotis, suteikdamas jam galimybę egzistuoti kitoje formoje, kitame pavidale, tarsi pratęsdamas jo buvimą jau meninėje išraiškoje. Savo kūrybą pristatau, reklamuoju daugiausia internetinėje erdvėje. Mano darbų yra įsigiję Lietuvos, Olandijos, Vokietijos, Amerikos, Australijos šalių Steampunk stiliaus gerbėjai. Noriu su jumis pasidalinti savo sukurtais darbais ir tikiuosi, jog tai padės atrasti save.Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis27
Paveikslo plotis33
Detalesnė technikaAkrilas - kartonas
DydisMaži - iki 40 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą