Artūras Tamašauskas tapytas paveikslas Mini Abstrakcija, Tapyba akrilu , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Mini Abstrakcija”

Technika: Akrilas - kartonas
Dydis: 33x27 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Artūras gimė 1963 m. Anykščių rajone, Viešintose, dailės ir muzikos aplinkoje (tėvai). Tai, matyt, ir paskatino rinktis meno krypties profesiją. 1984 metais įstoja į Telšių taikomosios dailės technikumą (dabar VDA Telšių fakultetas) ir sėkmingai studijuoja, vertina pasirinktą studijų kryptį ir 1989 m. baigia studijas įgydamas metalo dailininko kvalifikaciją. Po studijų paskiriamas ir dirba Klaipėdos dailės kombinate juvelyru - graveriu. Dirbo iki kombinato uždarymo. Po to prasideda savarankiška kūrybinė veikla, kuri tęsiasi iki šiolei.

Artūras sėkmingai kuria mažųjų formų skulptūras dažnai naudodamas ready made priemones.

Kūrybos stilistika artima steampunk kultūriniam judėjimui, tačiau su savitu požiūriu į tai. Naujai įtaigi plastika ir priemonės iš daiktų, kažkada turėjusių visai kitą gyvenimą (paskirtį), grįžta į naują nūdienos laiką, sukeliant dvejopus jausmus. Gaunamas kūrinys naujai emocinei patirčiai praplečia jausminį ryšį tarp buvusio ir naujai gimstančio objekto.

Gerai įvaldytos specifinės medžiagos ir profesionalus tradicinių ir naujų technologijų taikymas (specialios studijos ir ilgalaikė praktika) duoda kūrybinį rezultatą. Artūro kūriniai estetiškai įtaigūs, jaudinantys ir skatinantys teigiamą emociją su lengva humoro doze.

Menininkas, pajutęs Viktorijos epochos mechanizmų romantiką, meistriškai įvaldęs perdirbinių technologijas teigia įgaunąs kūrybinę laisvę, gebėjimą matyti realybėje neegzistuojančius dalykus. Kelių epochų kultūrų jungimas duoda netikėtą rezultatą ir pačiam autoriui.

Dar viena raiškos forma - interjero dekoravimas ilgainiui tapęs tapyba, kartu rišant su interjero reljefine, tapybine metalo plastika.

Labai reikšminga Artūro kūryboje jo pilietinė pozicija. Laikydamasis principo kurti ekologiškai tausojant aplinkos meną, naudojant kitur nebepanaudojamas ir aplinkai nekenkiančias medžiagas, kurti kūrinius savo temomis ir siužetais bylojančius saugią taikią aplinką.

Autoriaus kūrybos vertintojas įvairus - nuo neturinčio gilesnės dailės patirties iki gebančio profesionaliai vertinti naujus kūrybinius reiškinius suvokiančio žiūrovo.

Artūro parodos nelieka be atgarsio. Kūrinius įsigyja ir vertina kolekcininkai. Darbų yra įsigiję Lietuvos, Lenkijos, Olandijos, Vokietijos, Belgijos, Prancūzijos, Ispanijos, JAV, Australijos, Kinijos ir kitų šalių kolekcininkai ir muziejai.

Gaila, kad autoriaus asmeninis kuklumas neleidžia plačiau pasklisti informacijai apie jo kūrybiškumą.

Romualdas Inčirauskas

VDA Telšių fakulteto prof.

LDS narys nuo 1986 m.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis27
Paveikslo plotis33
Detalesnė technikaAkrilas - kartonas
DydisMaži - iki 40 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą