Kristina Čivilytė tapytas paveikslas Išgręžtas žmogus, Tapyba akrilu , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Išgręžtas žmogus”

Technika: Akrilas - kartonas
Dydis: 90x64 cm
GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Kristinos tapyboje atsispindi romantinės mistinės nuotaikos, vyrauja abstrakcijos, gilūs, tamsūs tonai, kontrastai, veržlūs ir minkšti potėpiai. Jos tapyboje vyrauja abstrakcijos, impresionistinės nuotaikos, romantinis dramatizmas, paveikslai spinduliuoja ypatingą atmosferą.

Po aštuoniolikos metų pertraukos į kūrybą sugrįžusi Kristina sako, kad per tą laiką, kol buvo į šalį atidėjusi teptukus ir paletę, jos gyvenime susiklostė karjera, tačiau liko neatskleista vidinė esmė. Ji prisimena laiką, kai mokėsi Kauno A.Martinaičio dailės mokykloje, piešė natiurmortus, realistinius piešinius ir ilgėjosi jausmų, emocijų išraiškos ant drobės. Abstrakcija kvietė, bet tam kvietimui išgirsti prireikė laiko. Dabar Kristina tapo taip, kaip jaučia, neribodama emocijų, dramatiškų spalvų. Jos abstrakcijose atsispindi vidinės ir aplinkos, išorės nuotaikos bei jų kaita.

Prieš keletą metų apsisprendusi grįžti prie dailės, tapybos ir šokio – to, kas buvo malonu ir trokštama vaikystėje, Kristina, 12 metų dirbanti teisinį darbą advokatūroje, sako mene iš naujo atradusi emocinę pilnatvę. Atnaujindama meno, kūrybos įgūdžius Kauno A. Martinaičio dailės mokyklos suaugusiųjų grupėje, ji „atrado“ tapytoją A. Obcarską, abstrakcijų ir konkrečios tapybos meistrą. Pamokos vakarais inspiravo studijos susikūrimą, o susibūrusiai grupei „Antaniniai ob...“ reikšmingu tapo persikėlimas į Senamiestyje įsikūrusią A. Obcarsko dirbtuvę. Studijoje vyksta gyvas kūrybinis procesas, nes tikiu, kad kūrybinės galios yra beribės, mes patys nubrėžiame ribas.“ Menininkei, per kelis metus sukūrusiai per 60 darbų, svarbus įkvėpimo šaltinis yra kelionės: atsipalaidavimas ir susikaupimas vienu metu, intensyvūs potyriai ir pojūčiai. Tapytoją įkvepia gamtos motyvai ir abstraktusis vaizduotės, intuicijos pasaulis. Daugelyje abstrakcijų dominuoja ryškios, tirštos, dramatiškos spalvos – raudona, giliai mėlyna – Kristina prisipažįsta esanti romantiškos sielos, tačiau kartais – dėl prieskonio – vidinį pasaulį išprovokuojanti dramai. Kūrybą įkvepia muzika, kelionės, mėnesienos, vandens, gamtos prisiminimas. Menininkė prisipažįsta – kas bus toliau, kokios spalvos – nežinau..., nes tai nenuspėjama vaizduotės spalvų muzika...

Laura Narvidaitė

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis64
Paveikslo plotis90
Detalesnė technikaAkrilas - kartonas
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą