Reiu Tüür

Pristato
Reiu Tüür tapytas paveikslas 1506 Michelangelo, Statiški paveikslai , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„1506 Michelangelo”

Technika: pinoteksas, akrilas, fanera
Dydis: 76x51 cm
Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams".

825,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 207,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Estas menininkas Reiu Tüür gyvenimą Lietuvoje vadina jau vienuolika metų trunkančiu performansu. Kai kada iš to gimsta paveikslai, kai kada – išlieka tik idėjos. Buvęs Talino meno centro „Kunstihoone“ vadovas ir privačios galerijos „Ark Royal“ savininkas, nepriklausomos meno akademijos „Academia Grata“ steigėjas ir rektorius Lietuvoje yra surengęs ne vieną parodą. 

„Žmogaus mąstymui pakeisti užtenka vieno paveikslo“, – sako jis.

Pasak tapytojo, nežiūrint tam tikrų niuansų, Estijos ir Lietuvos vizualinė kultūra labai panaši. Kone kiekvienam lietuvių menininkui jis galėtų atrasti estų atitikmenį. Žinoma, abi pusės mano, kad jie yra tokie ypatingi, tokie specifiškai estiški ar lietuviški. 

Menininko darbuose priartinamos ir tyrinėjamos praeities detalės – žmonės, kurių nebėra, gyvenimai, kokius esame užmiršę, miestai, į kuriuos patekti nebeįmanoma. Juose atpažinsite Vilnių ir kitus Europos miestus, Renesanso meistrų garsiausių darbų motyvus.

„Matyti, kad miestai, esantys skirtingose šalyse, vis dėlto yra panašūs. Tapydamas Vilniaus Aušros vartus, tuo pačiu įsivaizduoju ir Pärnu Ryto vartus – abi šios vietos yra ir šventovės, ir miesto vartai“, – sako Reiu.

R. Tüür yra Estijos meno akademijos alumnas (grafika, 1998-ųjų laida), 2001-asiais Londono Sičio universitete baigė meno vadybą. Nuo 1993-ųjų Reiu Tüür yra menininkų kolektyvo „Kursi Koolkond” narys, nuo 1994-ųjų – priklauso Estijos menininkų sąjungai. Per pastaruosius kelerius metus R. Tüür darbai buvo eksponuojami galerijose Vilniuje, Kaune, Taline, Rygoje, Tartu. 

Menininko paveikslai yra Estijos meno muziejų kolekcijų bei privačių dailės gerbėjų iš Estijos, Austrijos, Vokietijos, Italijos, Jungtinės Karalystės ir Lietuvos dalis. Jie eksponuojami viešose erdvėse įvairiuose Europos miestuose.

Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams".

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis51
Paveikslo plotis76
Detalesnė technikapinoteksas, akrilas, fanera
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Paveikslas interjere

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą