Reflection on space No.1 Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Reflection on space No.1”

Technika: akrilas ir aerozolis, drobė
Dydis: 30x40 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Vytautas Paplauskas (g. 1989) įgijo menų bakalauro laipsnį Bormuto menų universitete (Didž. Britanija) 2011 m. Šiuo metu užsiima fotografija ir tapyba.

Menininko kūrybą galima priskirti aštraus krašto ("hard edge") tapybos tradicijai, nes darbams būdingos aštrių kraštų geometrinės formos, o potėpis visiškai eliminuotas. Darbų siužetas minimalus, tačiau kompozicija - kruopščiai apgalvota, nes siekiama kuo minimalesnėmis priemonėmis sukurti paveikios fikcinės erdvės ar abstrahuoto peizažo įspūdį. Itin didelis dėmesys skiriamas ir koloritui, kuris pasitelkiamas kaip efektyvi priemonė gylio ir erdvės pojūčiui kurti. Pagrindiniai įkvėpimo šaltiniai - minimalizmo estetika, modernistinė architektūra, urbanistinis peizažas.

Vytauto Paplausko darbų estetiką galima paaiškinti menininko susidomėjimu tuo, kaip šiuolaikinės skaitmeninės technologijos bei internetas veikia mūsų vaizduotę, vizualaus meno, o ypatingai - tapybos kūrimą. Dėl to daugelis menininko darbų primena simuliuotos realybės vaizdinius, nutolusius nuo apčiuopiamos, materialios tikrovės.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis40
Paveikslo plotis30
Detalesnė technikaakrilas ir aerozolis, drobė
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą