Landscape No.5 Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Landscape No.5”

Technika: Akrilas ant drobės - kartono
Dydis: 40x30 cm
Įrėminta

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS
ĮRĖMINTAS!

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Vytautas Paplauskas įgijo menų bakalauro laipsnį Bormuto menų universitete (Didž. Britanija) 2011 m. Šiuo metu užsiima tapyba ir fotografija.

Menininko kūrybą galima priskirti aštraus krašto (angl. "hard edge") tapybos tradicijai, nes kūriniams būdingos aštrių kraštų geometrinės formos, o potėpis visiškai eliminuotas. Kūrinių siužetas minimalus, tačiau kompozicija ir koloritas - kruopščiai apgalvoti, nes siekiama kuo minimalesnėmis priemonėmis sukurti paveikios fikcinės erdvės ar abstrahuoto urbanistinio peizažo įspūdį. Tiesa, dažnai nuorodų į materialiąją tikrovę visai atsisakoma, tad svarbiausias dėmesys šiuo atveju skiriamas gerai apmąstytoms kompozicijoms, kurioms būdingas fragmentiškumas, asimetrija, dėmesys neigiamai (tuščiai) erdvei. Tokiu būdu menininkas konstruoja vaizduotę stimuliuojančius vizualius galvosūkius, kuriuos kiekvienas žiūrovas gali interpretuoti savaip.

Menininko įkvėpimo šaltiniai - modernistinė meno istorija bei tiesioginės patirtys tyrinėjant miestą ir fiksuojant griežtų formų urbanistinius fragmentus. Visa tai kūrybiniame procese įgalinama pasitelkiant intuiciją ir asociatyvųjį mąstymą. O procesą koordinuojantis racionalus protas formų eksperimentus padeda suvesti į vientisą ir harmoningą visumą, kuri galiausiai materializuojasi į išjaustas ir apmąstytas geometrines kompozicijas, atliktas dažais ant drobės.

Įrėminta

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis30
Paveikslo plotis40
Detalesnė technikaAkrilas ant drobės - kartono
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą