Komo ežeras Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Komo ežeras”

Technika: Aliejus - drobė - kartonas
Dydis: 40x30 cm

440,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 110,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Jau daug  metų kiekvieną  darbo dieną mano rankose teptukas. Ir ne įprastas dailininko, o specialus. Tai pagrindinis įrankis, kurio pagalba mano rankose gimsta dantis. Esu dantų technikas. Laboratorijoje  gaminu protezus, kurie savo anatomija, spalva turi maksimaliai atkartoti buvusį žmogaus dantį. Modeliavimas  atliekamas specialiu teptuku sluoksniuojant keramines mases, ko pasekoje išgaunama  anatominė danties forma ir spalva, maksimaliai artima kitiems dantims. 

O čia ir praverčia sugebėjimas jausti spalvas, erdvines formas, sukurti optines iliuzijas. Keraminės spalvų paletės pagalba tenka  pasiekti norimą rezultatą.

Po įtempto darbo, norėdamas atsipalaiduoti, imu į ranką dailininko teptuką ir ranka pati dėsto mintis, kurias perteikiu drobėje.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis30
Paveikslo plotis40
Detalesnė technikaAliejus - drobė - kartonas
DydisMaži - iki 40 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą