Skaidrius Mockus tapytas paveikslas Raibuliavimas, Spalvų pliūpsnis , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Raibuliavimas”

Technika: akrilas, drobė, 2017
Dydis: 100x100 cm

735,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 184,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Tai Op Art. Čia ir dabar. Tik tai ką matot ir tai, kas gali pasimatyti. Bet kas čia? Toks klausimas gali kilti dažno potencialaus žiūrovo galvoje, todėl būtina padaryti trumpą įvadą apie tai, kas čia yra.

Tai Optinis menas. Tapyba? Grafika? Žinant Lietuviškoje terpėje vis dar egzistuojantį supratimą kas yra tapyba (daug, labai daug tirštų spalvų, krautų ir perkrautų, trintų, skustų, tarkuotų ir vėl teptų, valytų ir galiausiai paliktų kaip gaunasi, nes "bus gerai") manuosius optinius tvėrimus matyt būtų daug tikslingiau vadinti tiesiog spalvinimais. Kad neįžeisčiau lietuviškos (?) tapybos mokyklos atstovų ir apologetų. Preciziškas piešinys ir "nuobodžiai" disciplinuotos spalvos. Dažniausiai žalia ant raudono fono. Pasitelkus minimalias priemones siekiama maksimalaus rezultato; poveikio žiūrovo akies tinklainei, o per ją ir psichikos būsenai. Spalvinis shock. Prabusk. Sustok. Išeik iš Matricos. 

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis100
Paveikslo plotis100
Detalesnė technikaakrilas, drobė, 2017
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą