Živilė Butvilaitė tapytas paveikslas Audros / parama Ukrainai, Slava Ukraini , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Audros / parama Ukrainai”

Technika: chemigrama, pasigamintas fotopopierius
Dydis: 19x19 cm
VISI PINIGAI NUPIRKUS ŠĮ PAVEIKSLĄ (ATSKAIČIUS PVM), NUKELIAUS Į NEVYRIAUSYBINĘ ORGANIZACIJĄ VŠĮ "MĖLYNA IR GELTONA".

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS
ĮRĖMINTAS!

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Savo darbams atlikti autorė naudoja vieną iš "fotografija be fotoaparato" metodų, t.y. chemigramas. Kaip ir paveikslui nutapyti nėra būtinas teptukas, taip ir šiems darbams nenaudojamas fotoaparatas. Tačiau pasitelkiama šviesa, šviesai jautrus paviršius, cheminės medžiagos, bei įvairūs priedai pvz. indų ploviklis, aliejus ir kt. Eksperimentuojant su šiomis priemonėmis ir stebint vykstančias chemines reakcijas sugretinami taip pat žmogaus smegenyse vykstantys cheminiai procesai. Kurie nuolatos vykdami nulemia mūsų unikalias būsenas, nuo visiškai ramių iki audringų. Ar bent trumpam nukelia į įsivaizduojamą pasaulį su jame esančiais personažais, kuriame nėra skaitmeninių technologijų. Technologijoms užvaldant pasaulį norisi nepamiršti, kad vis dar egzistuoja galimybės eksperimentuoti naudojant neskaitmenizuotus įrankius.

Autorė šiuo metu tęsia kūrybinę veiklą Vilniuje ir gilina žinias fotografijos srityje Vilniaus dizaino kolegijoje, Taikomosios fotografijos specialybėje.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis19
Paveikslo plotis19
Detalesnė technikachemigrama, pasigamintas fotopopierius
DydisMaži - iki 40 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą