Violeta Bičkutė tapytas paveikslas Paveikslas be pavadinimo / parama Ukrainai, Slava Ukraini , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Paveikslas be pavadinimo / parama Ukrainai”

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 95x150 cm
VISI PINIGAI NUPIRKUS ŠĮ PAVEIKSLĄ (ATSKAIČIUS PVM), NUKELIAUS Į NEVYRIAUSYBINĘ ORGANIZACIJĄ VŠĮ "MĖLYNA IR GELTONA".

1 275,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 319,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Mano paveikslai – tai mano mintys, nuo vaikystės prisiminimų iki vandenyno platybės. Tai ir gaivus vasaros vėjas, ir gruodžio krentančios snaigės. Tai mažytė žibuoklių puokštelė ir šalti lietaus lašai, ir tolimų kelionių atspindžiai, ir Neringos kopų grožis.

Aš, Violeta Marija Bičkutė, gimiau Vilniuje, bet mano paauglystė prabėgo Panevėžyje. Mažais žingsneliais ėjau į Meno Pasaulį. Dar visai mažutė mėgdavau piešti, džiaugdavausi sulaukusi pagyrimų. Tie maži darbeliai atvedė mane į Panevėžio vaikų dailės mokyklą. Čia išmokau pažinti gyvenimo spalvas ir atspalvius, išgirsti jų muziką, pamatyti tamsioje spalvoje šviesą. Esu baigusi Vilniaus Universitete ekonomikos bakalaurą. Vėliau mane lavino aplinka, žmonės, knygos, gamta, parodos, muzika, kelionės. Lietuviško prado sąveika su tautosakos įtaka atsispindi kūryboje, lyg magija, sutelkianti meilę žmogaus gyvenime. Tapyba ir piešimas kiekvieną dieną žengia gretimais, įgalindami perteikti ant drobės tai, kas įkvepia. Mano abstraktieji darbai tai žiūrovo susitikimas su savimi, kelionė į jo paties nuojautas, prisiminimus arba ateities vizijas. Teptuko imuosi tik veikiama gerų emocijų, bei jau kuris laikas populiarinu lietuviškąsias vertybes už Lietuvos ribų. Su mano kūryba jau spėjo susipažinti ne tik Lietuva, bet ir JAV, Ispanija, Liuksemburgas, Danija.

Autorės surengtos grupinės ir asmeninės parodos:

2021.11.19 - 2022.01.08 asmeninė paroda „Skaičiai“ Janinos Monkutės – Marks muziejuje galerijoje Basanavičiaus g. 45, Kėdainiuose.

2021.04.06 - 2021.04.24 personalinė tapybos paroda „Svajonių laukais“ Pylimo galerijoje, Pylimo g 30, Vilnius.

2020.03.20 - 04.01 (atšaukta dėl COVID-19) Personalinė tapybos paroda „Nameless“, Kultūros centras „Laiptų galerija“ Žemaitės g. 83, Šiauliai.

2020.02.18 Meno renginys/personalinė paroda „Gyvenimas pilnas spalvų“ šv. Mikalojaus g. 11, Vilnius.

2019.12.20 – 2020.01.13 Personalinė tapybos paroda „Pigmentai“, Šiaulių Universiteto Galerijoje, Vilniaus g. 141, Šiauliai.

2019.09.12 Meno renginys/personalinė paroda „RAUDONA-JUODA“ šv. Mikalojaus g. 11, Vilnius.

2019.04.24 – 05.18 Grupinė tapybos paroda “Spalvų vėjai II”, A. ir A. Tamošaičių galerija “Židinys”, Vilnius, Lietuva.

2019.02.12 – 03.02 Grupinė tapybos paroda “Spalvų vėjai”, Pylimo galerija, Vilnius, Lietuva.

2018.11.03 – 11.30 Personalinė tapybos paroda, 5 žvaigždučių viešbučio “Miramar” ekspozicijų salė, Barselona, Ispanija.

2018.05.16 – 06.20 Personalinė tapybos paroda, 5 žvaigždučių viešbučio “Gran hotel la Florida” parodinė erdvė, Barselona, Ispanija.

2018.03.19 Meno renginys/personalinė paroda, 5 žvaigždučių viešbutis “Stikliai”, Vilnius, Lietuva.

2017.04.01 – 04.30 Grupinė paroda “Asmeninis laikas”, Vilniaus vaikų ir jaunimo meno galerija, Jūratės Stauskaitės Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokykloje, Vilnius, Lietuva.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis150
Paveikslo plotis95
Detalesnė technikaAkrilas - drobė
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą