Rasa Tamošiūnienė tapytas paveikslas Malonės pilnoji, Sakralinis , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Malonės pilnoji”

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 70x80 cm

1 365,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 342,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


PAUKŠČIAI.

...Mano meilė, nustebimas ir susižavėjimas, kaskart juos pamačius... Visa egzotika yra šalia mūsų. Juos vaizduoju ramybės būsenoje tam ,kad perteikti silueto ir spalvų charakterį, būdingą konkrečiam paukščiui. Paveikslo fonas sąmoningai parinktas neutralus, kad neblaškytų žiūrėtojo dėmesio. Kiekvieną piešinį supa kaligrafinis užrašas, koks tai paukštis ir kaip skamba jo giesmė, jei tartume mums suprantamais skiemenimis ar šaukiniais. Taigi, tai tampa ir savotiška edukacija – paukščių pažinimas ir jų „kalba“.

MIESTAI. 

Jie įtraukia į save kaip bedugnė arba užgriūna kaip lavina - su savo istorija, nutrupėjusiu tinku, kultūra, skoniais, kvapais, garsais, veidais ir vibracijomis... Abejingumui vietos nelieka... Visada renkuosi kamerines kompozicijas, nes ir jose atrandu begales nuotaikų, spalvinių niuansų ir nesumeluotos didybės. Įkvėpimo galiu atrasti ir durų rankenoje ir kelių sluoksnių nutrupėjusiame bažnyčios tinke ir praeivio paliktam šalia kelio dviratyje... ir tai yra nuostabu... 

SAKRALUMAS.

Ieškojimai ir atradimo džiaugsmas... Vieta, kurioje kai kurie esame, arba dar atrasime, o gal sugrįšime. Nusiraminimas ir paguoda. Džiaugsmas, Viltis ir Šviesa. Domiuosi krikščionybės simboliais ir ženklais. Įkvėpimą atrandu bažnytinėse giesmėse, jų žodžių prasmėje, maldoje....

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis80
Paveikslo plotis70
Detalesnė technikaAkrilas - drobė
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą