Vasarvidžio naktis Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Vasarvidžio naktis”

Technika: Mineraliniai dažai, ryžinis popierius
Dydis: 39x51 cm

Parduotas

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI


Esu baigusi keramikos studijas Dailės institute. Vis dėl to ilgai ieškojau meno rūšies, kuri būtų artimiausia mano sielai. Kai gyvenimo kelias atvedė prie Rytų filosofijos studijų - iš naujo "atradau" ir Rytų meną, kurio estetika žavėjausi dar mokyklos laikais.
Kelis tūkstančius metų egzistuojančiai dailei vienas svarbiausių principų - dvasinis elementas. Gamtos spalvų ir formų traktavimas suteikia darbams harmonijos ir pozityvų pradą. Vaizduojami objektai, atrodo paprasti ir kasdieniški - tuo pačiu jie atskleidžia gamtos reiškinių unikalumą.
Dažnai darbuose naudoju trumpus poetiškus trieilius - haiku. Tai tarsi poezijos "stop" kadrai, įamžinantys akimirkos svarbą ir jungiantys kelių Rytų šalių menų tradicijas į visumą. Laikausi tradicijos prieš paimant teptuką - pamedituoti, o ir visas tapybos procesas yra meditacija. Tikiuosi, kad ir darbai skleidžia ramybę ir harmoniją.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis51
Paveikslo plotis39
Detalesnė technikaMineraliniai dažai, ryžinis popierius
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą