Greta Skya

Pristato
Greta Skya tapytas paveikslas BOND, Ramybe dvelkiantys , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„BOND”

Technika: Aliejus, "gold leaf" popierius, drobė
Dydis: 36x28 cm

Parduotas

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI


Greta Skya gimė ir augo mažame, bet begalo kūrybiškai turtingame Lietuvos miestelyje - Trakuose. Meilė tapybai gimė labai anksti. Nuo pat vaikystės Greta stebėjo ir analizavo savo tėvo aliejiniais dažais tapytus paveikslus. Ji, kaip ir jos tėvas, yra savamoksliai menininkai. Devyniolikos metų Greta dešimtmečiui išvyko į Londoną, kur baigė aktorystės studijas, įgijo vaidybos bakalaurą bei nuosekliai dirbo Didžiosios Britanijos teatruose. Visgi, tapyba, jaunosios kartos menininkės niekuomet neapleido.

Šiuo metu Greta gyvena ir tapo Vilniuje. Dailininkės kūrybos centras - žmogus. Greta narplioja žvilgsnius, raukšles, lytėjimą, vėją plaukuose, pėdas smėlyje, mus palikusiųjų veidus. Tai ir yra menininkės variklis.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis28
Paveikslo plotis36
Detalesnė technikaAliejus, "gold leaf" popierius, drobė
DydisMaži - iki 40 cm

Paveikslas interjere

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą