Ieva Stoškienė tapytas paveikslas Kopose, Ramybe dvelkiantys , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Kopose”

Technika: Mišri technika - popierius
Dydis: 29x19 cm

Parduotas

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI


Esi tik plunksna Kūrėjo rankose, brėžianti savo gyvenimo liniją balto, o kartais pilko popieriaus lape. Jame daugiausia tai, ko neišvysi akimis, bet kiekvienas esame to pilni: patirčių, išgyvenimų, atradimų, nuostabos, įsitikinimų, idealų, klaidų... ir galiausiai paties Dievo spindesio ir ramybės. Nes tik tuomet kai esi ramus ir atviras gali iš tiesų kurti. Kurti paveiksla, kurti gyvenimą, kurti ir iš naujo perkurti savo ir kito širdį. Tai didi paslaptis ir stebuklas, kuris mus ištiko, nes mes jau gimėme, jau gyvename.

Gal pakaktų tik gyventi, tad kodėl dar ir piešiu?

Matyt dėl to laiko, kuris sustoja, kai atidarau tušo buteliuką, tvirtai suspaudžiu plunksną, ir ranka tarsi pati ima sklęsti, brėždama vieną po kitos lengvas linijas. Telieka tik stebėti gimimą kažko naujo, tačiau kartu jau ir pažįstamo. Tavasis braižas neleidžia pabėgti, veržtis į svetimas teritorijas, bet kai negali būti kitoks, tiesiog mokaisi džiaugtis tuo, kas gimsta iš tavo rankų. Kai gimsta jau nebėra tik tavo. Belieka paleisti.

Piešiu nuo mažens, baigiau Alytaus Dailės mokyklą, pasirinkau architektės specialybę, VGTU įgijau architektūros bakalauro ir magistro laipsnį. 2002-2009m prisidėjau leidžiant žurnalą „Naujas namas“, kuriame dirbau vyr. redaktore. Šiuo metu gyvenu ir kuriu Vilniuje. Piešimui dažniausiai naudoju spalvotą tušą, plunksną, teptuką.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis19
Paveikslo plotis29
Detalesnė technikaMišri technika - popierius
DydisMaži - iki 40 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą