Inga Dambrauskienė tapytas paveikslas Prieraišumas, Ramybe dvelkiantys , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Prieraišumas”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 80x80 cm
Mažasis žmogeliukas laivelyje vėl atgimė mano tapyboje. Jis netikėtai aplanko mane ir pasirodo vis kitose erdvėse. Šį kart - jis galvoja apie...

Parduotas

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS


Tapyba - mano meilė, mano aistra.

Paveikslai patys kalba už save, jie pasakoja apie mano vidinį pasaulį. Nieko jais nenoriu nei įrodyti, nei parodyti.

Nuo 1989 m. lankiau tapytojo Rimanto Bičiūno studiją, kur mokiausi tapybos pagrindų, dalyvavau studijos grupinėse parodose.

1991–1996 m. studijavau ir baigiau Vilniaus Dailės Akademiją,

įgijau dailininko-pedagogo specialybę, diplominį darbą apsigyniau tapybos srityje. (vadovas prof. Giedrius Kazimierėnas).

Po VDA studijų - keletą metų dirbau dailės mokytoja.

Vėliau dirbau grafinio dizaino, vizualinės reklamos srityje.

Šiuo metu gilinuosi į dailės edukologiją mokykloje, dėstau dailę privačioje mokykloje. 

Prieš penkerius metus, parengusi savo dėstymo metodiką, įkūriau suaugusių dailės studiją PIEŠIU MEDITUOJU.Pavadinimas kilo iš begalinio įsistikinimo, kad tapymas yra savotiška meditacija, tai lyg nebilus pasikalbėjima su savim pačiu.  Tai tęstinis akademinės dailės mokymo kursas, pasitelkiant dailės terapijos metodus.
Kasmet organizuoju ir dalyvauju grupinėse tapybos darbų parodose(Pylimo galerijoje, Šv. Mergelės Ramintojos bažnyčioje, Seimo II rūmų galerijoje ir kt.) ir rengiu plenerus sodyboje. 

Tapybos darbus yra įsigiję ne tik Lietuvos meno mylėtojai, bet ir svečiai iš Kanados, Lenkijos, Italijos.

2015 m. kovo mėn. tapybos darbas „Tulpytės” buvo sėkmingai nupirktas, vykusiame Vilniaus  namų  labdaros aukcione (skirto Umiastovskių rūmų restauravimui).

Mažasis žmogeliukas laivelyje vėl atgimė mano tapyboje. Jis netikėtai aplanko mane ir pasirodo vis kitose erdvėse. Šį kart - jis galvoja apie PRIERAIŠUMĄ...kas tai per savybė, vertybė ar blogybė? Laivelis linguoja vandens platybėse, palydi saulę (gal mėnulį), tačiau neplaukia, jį laiko dvi plonos raudonos gijos. Kiekvienas mato ir jaučia savaip.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis80
Paveikslo plotis80
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą