Arūnas Vasiliauskas tapytas paveikslas Ramybės oazė, Ramybe dvelkiantys , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Ramybės oazė”

Technika: Akvarelė - popierius
Dydis: 29x19 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Arūnas Vasiliauskas (gimė 1942 m.): kūrėjas, dailininkas, visuomenininkas, etnografas, akvarelistas. 

Šiaulių miesto savivaldybės politinis ir visuomenės veikėjas. 1990–2000 m. Šiaulių miesto savivaldybės tarybos narys. Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus pirmininkas. Ilgametis Valstybinio Šiaulių dramos teatro vadovas.

Buvęs Šiaulių miesto pedagoginio instituto dėstytojas bei vaikų dailės mokyklos mokytojas. Šiaulių Aušros muziejaus dailininkas, Lietuvos dailininkų sąjungos Šiaulių skyriaus pirmininkas. Tarptautinio klubo "LIONS" narys. Dėstė Šiaulių konservatorijoje (dabar Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija). Vienas iš Šiaulių berniukų choro „Dagilėlis“ steigimo iniciatorių.

Daugiausia dirba akvarelės technika. Dalyvauja tarptautinėse parodose. Rengia personalines bei grupines parodas. Organizavo grupines parodas su dailininkais A.Krištopaičiu, S.Prancuičiu ir kt. Bendradarbiaujant su kompozitoriumi A. Bružu visuomenei yra pristatęs unikalių muzikos ir dailės projektų.

1996 m. Atlantos vasaros olimpinių žaidynių meninės dalies parodos dalyvis. Nuolatinis nacionalinių, tarptautinių, regioninių parodų ir plenerų dalyvis. A. Vasiliausko darbų yra įsigiję Lietuvos muziejai. Didelė jų dalis – privačiose Lietuvos ir užsienio kolekcijose.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis19
Paveikslo plotis29
Detalesnė technikaAkvarelė - popierius
DydisMaži - iki 40 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą