Tomas Stanaitis tapytas paveikslas Lietingas vasaros vakaras, Peizažai , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Lietingas vasaros vakaras”

Technika: Akvarelė - popierius
Dydis: 27x40 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Tomas Stanaitis gimė 1985 m. gegužės 27d., Kaune

Mokėsi Kauno Vaižganto vidurinėje mokykloje, (dabar KTU Vaižganto progimnazija) kurioje baigė sustiprintos dailės klasę.

2014 - 2018 m. studijavo Vilniaus dailės akademijoje Kauno fakultete, tapybos studijas. Studijų metais dalyvavo grupinėse parodose, tokiuose kaip „Žiūrėti, matyti, regėti“ 2017 m. Nacionalinis Kauno Dramos Teatras, „Jauna Kauno ir Rygos tapyba" 2018 m., Kauno paveikslų galerija, o tai pat projektose, pleneruose, Nidos praktikose. Po studijų 2018 m. Nusprendė tęsti savarankišką tapytojo kelią Kaune, tuo pat metu įstojo ir mokėsi  2018 - 2019 m. KITM multimedijos paslaugų teikėjo specialybę. 2019 m. Tarptautiniame A. Švėgždos piešinių konkurse pateko į finalą.  Tais pačiais metais surengė  pirmąją personalinę tapybos parodą „Atspindys" (Kaunas). Po to, 2020 m. sekė antroji personalinė tapybos paroda „Miesto buvimas" (Kaunas), kuri vėliau išaugo į kūrybinių darbų ir parodų ciklą, pristatytą 2021 m. - Kauno miesto muziejuje, Tautinės muzikos skyriuje, tai pat Kauno kultūros centre. 

Nuo 2020 m. Tomas Stanaitis Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys. Šiuo metu aktyviai kuria, įsitraukia į grupinius projektus bei rengia personalines parodas. Dirba tapybos, akvarelės, piešimo srityse.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis40
Paveikslo plotis27
Detalesnė technikaAkvarelė - popierius
DydisMaži - iki 40 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą