Sergiy Lysyy

Pristato
Naujas Vilnius Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Autumn”

Technika: popierius „Saunders waterford“ 425 g, 2022
Dydis: 42x64 cm
Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams"

465,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 117,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Sergiy Lysyy  gimė 1971-05-14 , Odesos apskrityje, Ukrainoje. Studijavo Pedagogikos institute Ukrainoje dailės fakultete. Paskutiniuosius  7 metus gyvena ir dirba Klaipėdoje, Lietuvoje. Nuo 2014 metų pradėjo savo aktyvią veiklą  dalyvaudamas su savo darbais tarptautinėse parodose Lietuvoje ir užsienyje: Kinijoje, Honkonge, Indijoje, Švedijoje, Italijoje. 

2015 metais tapo Top 20 Turkijoje, Bornova mieste prizininku, pakviestas dalyvauti tarptautiniuose pleneruose Prancūzijoje (Rochemaure mieste), Indijoje (Ranchi) mieste, Švedijoje  (Karlskrona mieste), Estijoje, Latvijoje. 

Aktyviai dalyvauja akvarelės liejimo technikos populiarinime Lietuvoje ir užsienyje, organizuoja akvarelės liejimo meistriškumo demonstracijas ir pamokas. 

Daugelis dailininko darbų yra tarptautinių parodų prizininkai, dalyvavę tarptautinėse parodose Kinijoje, Indijoje, Italijoje, Prancūzijoje. Kaip antai darbas "Vilnius in Winter" nutapytas Naujųjų Metų išvakarėse kaip pasveikinimas 2017 metais tapo pirmos vietos prizininku   tarptautinėje atrankoje "Aburawash Art", darbas "Stokholm" ir "Raudoni žibintai" dalyvavo tarptautinėse parodoje Kinijoje 2017 ir 2018 metais. Darbas "After rain (Ranchi)" lietas  2018 m. tarptautinėje parodoje ir plenere Indijoje Ranchi miete. Darbai "San Marko", "Venice", "Venice1", "France"  buvo eksponuojami 2018 m. tarptautinėje parodoje Prancūzijoje, Aiguilon mieste.  

Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams"

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis64
Paveikslo plotis42
Detalesnė technikapopierius „Saunders waterford“ 425 g, 2022
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą