Viktor Reznik tapytas paveikslas Pusiausvyra, Peizažai , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Pusiausvyra”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 50x40 cm

1 005,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 252,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Ukrainiečių menininkas, šiuo metu gyvenantis ir kuriantis Vokietijoje.

Dangus ir vanduo! Toks mėlynas, toks gilus, toks daugialypis ir begalinis...

Puikus įkvėpimo šaltinis menininkui, mėgstančiam dirbti su klasikiniais elementais. 

Viktoro paveikslai sukuria erdvinio gylio įspūdį. Jis žaidžia su įvairiais mėlynos spalvos atspalviais, susijusiais su dangumi ir vandeniu, esant skirtingam apšvietimui ir urbanistiskai įtakai.

Dideli dangaus ir vandens plotai kontrastuoja su detaliais burių, valčių ir namų paveikslais, kuriuose teptukas beveik atlieka spalvoto pieštuko vaidmenį. Ypač piešiniuose su valtelėmis ryškūs kryptingi trumpų potėpių ir kreivių kontrastai atskleidžia puikaus tapytojo ranką. Potėpiai išryškina nuolatinę šviesos kaitą, oro virpėjimą virš vandens ir stipriai perteikia dailininko žvilgsnį. Šviesa ne tik perteikiama atmosferiškai, bet ir visas paveikslo paviršius tarsi švyti nuo spalvų intensyvumo.

Šios kolekcijos kūriniai puošia mūsų klientų salonus ir taip pabrėžia aplinkos jūrinį charakterį. Dauguma paveikslų nutapyti Hamburge ir atspindi tikras vietas. Kiekvienas, kada nors ten buvęs, atpažins vieną ar kitą vietą.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis40
Paveikslo plotis50
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Paveikslas interjere

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą