Jerome Cigara tapytas paveikslas Palanga sunset, Peizažai , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Palanga sunset”

Technika: akvarelė, tušas, gesso, popierius ant drobės, lakas
Dydis: 30x24 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Gimė 1968 metais pietvakarių Prancūzijoje. Atsidavęs akvarelininkas, iliustratorius, rengia kelionių dienoraščius nuo Sen Pjero ir Mikelono iki Vilniaus, per Afriką, Ameriką ir Europą. Reguliariai dėsto ir veda vizualiųjų menų seminarus, iliustruoja leidinius ir eksponuoja savo darbus įvairiose savo gyvenamosiose vietose.

Jo kūryba turi impresionizmo atspalvių, menininkas bando eskizų knygelėje (kuri visada jį lydi) nupiešti akimirką ar emociją, o po to bando dar labiau įprasminti joje slypinčias mintis, tam pasitelkdamas tekstus įvairiomis kalbomis, taip pat žaidžia spalvomis ir kompozicija. Akvarelė – sudėtinga technika, tačiau autorius joje mato tik privalumų, pavyzdžiui, tekstų dalims atskleisti pasitelkia jos skaidrumą. Jerome svarbu, kad kiekviename kūrinyje būtų laikas ir vieta, nes tai yra būtent ta akimirka, užfiksuota tiksliu momentu, tikslioje vietoje, ten - kur jis buvo.

Autorius sako: „Kai baigiu savo eskizą, pažiūriu į jį ir tada paveikslėlis pasako, ką daryti toliau. Aš ieškau tekstų senose knygose, literatūroje ar eilėraščiuose, kurie sietųsi su eskizo nuotaika. Tada ruošiu drobę, popierių ir gruntą, kad „ištrinčiau“ audinio struktūrą, o tada ant jo dedu literatūros dalis, kartais prancūzų, kartais vietine kalba arba abiem. Tik po to pasidarau piešinį, kuris yra mano eskizų knygelėje, ir lieju akvarele. “

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis24
Paveikslo plotis30
Detalesnė technikaakvarelė, tušas, gesso, popierius ant drobės, lakas
DydisMaži - iki 40 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą