Arvydas Kašauskas tapytas paveikslas Nr. 35, Peizažai , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Nr. 35”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 50x40 cm
Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams".

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


A. Kašauskas gimė 1959 m. Vilniuje. 1977–1982 m. studijavo Vilniaus dailės institute (dab. Vilniaus dailės akademija) freskos ir mozaikos specialybę.

„Mokantis freskos studijose, buvo aiškinama, kad užtenka minimalaus spalvų kiekio, o paveikslą reikia daryti per išraiškingą piešinį ir tvirtą kompoziciją, tačiau per savo daugiametę patirtį pradėjau suprasti, kad tapybos pagrindas yra spalva. 

Šiuo metu norisi perkelti į drobę supančio pasaulio, kaip aš jį matau, atspindžius - tam tikra supančio pasaulio interpretacija. Spalvinių santykių, faktūrų, piešinio, potepių pagalba sukurti kažkokį originalų daiktą, kuris vadinasi paveikslas. Užkoduoti jame tam tikrą informaciją, emocijas, dvasines būsenas, kurios kažkur nuo sienos skleistų energiją ir tada, kai manęs nebebus tarp gyvųjų”, – pasakoja apie savo kūrybą dailininkas.

Atpažįstami motyvai, absoliuti spalvinė klausa, struktūriškos kompozicijos, subtilios faktūros ir paveiksluose atsiverianti gelmė pajautai – tai išliekamąją vertę turinčios tapybos požymiai.

Beveik kasmet autorius sudalyvauja ne mažiau kaip dvidešimtyje autorinių ir grupinių parodų: Lietuvoje, Lenkijoje, Latvijoje, Italijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir kt.

Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams".

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis40
Paveikslo plotis50
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą