Prie ežerėlio Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Prie ežerėlio”

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 100x80 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Menininkas intensyviai kuria įvairių meno disciplinų srityse (tapyba, grafika, skulptūra, asambliažas, koliažas, instaliacija, fotografija).

Nuolat dalyvauja tarptautiniuose projektuose ir parodose Lietuvoje bei užsienyje (Baltarusija, Lenkija, Vokietija, Italija).

Surengė, pats organizavo ir dalyvavo apie 60 parodų.

Mariaus Strolios darbų yra įsigiję privatūs kolekcininkai Lietuvoje, Lenkijoje, Japonijoje, Vokietijoje, Čekijoje.

Autorius nuolat stebina kūrybine išraiškos būdų ir autorinių technikų kaita. Jo kūrybinis interesų laukas taip pat nuolat kinta. 

M. Strolia nuolat rengia savo kūrinių parodas bibliotekose, viešbučiuose, galerijose ir įvairiose netikėtose erdvėse (parduotuvėse, parkuose ir t.t.).  Nuolatinis tarptautinių žemės meno parodų, plenerų dalyvis.

Autorius yra Lietuvos dailininkų sąjungos (nuo 1999 m.) ir tapytojų grupės ,,Individualistai"(nuo 2016 m.) narys.

Šiuo metu dirba pedagoginį darbą (20 metų patirtis, dirbant su vaikais, studentais ir suaugusiais žmonėmis).

Pagrindinis įkvėpimo šaltinis - nuolat besikeičiančios gamtos ir žmogaus sąsajos, kūrybiškos kūrinio medžiagiškumo, temos plėtotės (peizažų, abstrakcijų, žmogaus figūros ciklai) paieškos.Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis80
Paveikslo plotis100
Detalesnė technikaAkrilas - drobė
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą