Ina Savickienė tapytas paveikslas Kalnai ir vanduo, Peizažai , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Kalnai ir vanduo”

Technika: Tušas, mineraliniai dažai, ryžių popierius
Dydis: 29x43 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


INOS LORETOS SAVICKIENĖS meno įkvėpimo šaltinis yra Rytų Azijos tradicija. Autorė tapo naudodama tradicines priemones – tušą, teptuką, ryžių popierių, natūralius, iš mineralų išgautus pigmentus, sekdama per amžius nugludintais Rytų filosofiniais ir estetiniais principais. Tuo pačiu ieško tarpkultūrinio sąlyčio, šiuolaikinio senųjų tradicijų įprasminimo. Siekia parodyti, kad tradicija gali būti gyvybinga, menas gražus, o grožis nebanalus. Itin sudėtingos Rytų Azijos tapybos technikos įvaldymas leidžia atskleisti kartu su dailininko sumanymu ir medžiagos grožį - ryžių popieriaus švytėjimą, pigmentų skaidrumą, kaligrafinius teptuko potėpius, tušo atspalvius. Paveikslas yra tarsi autoriaus, dailės priemonių ir objekto išjaustos tarpusavio sąveikos rezultatas. 

„Inos Loretos Savickienės unikali tapyba – tai atidi ir meditacinė gamtos struktūrų studija. Tapymas, lyg kaligrafinis rašymas, puikiai perteikia gamtos šventiškumo ir spontaniškos kaitos įspūdį. Tapyba gilinasi į gamtą lyg į savaime tobulai užbaigtą ir išsamų tikrovės atvaizdą. Jausmai, kurie patiriami žiūrint į gamtą ir patiriami jos grožį stebint meno kūrinyje vargu ar gali būti tiksliai artikuliuojami pasitelkus kasdienybėje įprastus žodžių junginius. Kalba netenka savo galios  prieš  gamtos vaizdą ir jo atvaizdą paveikslo plotmėje. Savickienės menas ne tik byloja apie žmogaus jausmų ir potyrių harmonizaciją, bet ir tampa šios harmonizacijos kulminacija. Dailininkės tapyba – tai netgi savotiška meditacija apie save ir savo vietą gamtos tikrovėje. Menininkė rodo tikrovę, kurią ji patiria būdama prisilietime su gamtos paviršiais, siekiant perprasti jų tvarką“, - teigia prof. Dr. Remigijus Venckus, medijų menininkas ir kritikas.

Ina L. Savickienė rengia personalines ir dalyvauja grupinėse parodose nuo 2017 m. Lietuvoje ir užsienyje, yra pelniusi apdovanojimų tarptautiniuose konkursuose, spaudoje yra publikuota interviu ir straipsnių apie autorę. Jos darbai pristatomi didžiausio Kinijos internetinio dailės reikmenų tiekėjo „Hmay Art“ interneto svetainėje www.hmayart.com kartu su kitų žinomų Vakarų kaligrafų ir dailininkų, tapančių tušu, darbais.

Inai L. Savickienei suteiktas meno kūrėjo statusas. 

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis43
Paveikslo plotis29
Detalesnė technikaTušas, mineraliniai dažai, ryžių popierius
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą